Kiedy nosić czapki z futrzanym pomponem?

Rozwój obejmuje także modę zimową i dotyczy m.in. noszonych czapek. Czapki z futrzanym pomponem to nie tylko ochrona przed zimnem, ale również absolutny must have sezonu zimowego. Warto podkreślić, że fason z pomponem jest uniwersalny i może nosić go każdy. Do takiej czapki można założyć do kurtek, płaszczy czy stylizacji typowo sportowych. Obecnie im większy pompon, tym ciekawsza może być wybrana stylizacja.

Dlaczego futerkowe pompony?

Zimowa czapka z pomponem może dodać kobiecie szyku albo luzu, ma też zdolność rozświetlenia stylizacji lub stworzenia zabawnego efektu(w przypadku pomponów imitujących uszy zwierząt). Obecnie dostępny szeroki asortyment czapek z futrzanym pomponem umożliwia dobranie czapki do kształtu twarzy, a pompon może przybrać kształt z długim albo krótkim włosem. Czapka z futrzanym pomponem to modowy niezbędnik każdej kobiety.

Czy pompony są modne?

Moda na pompony objęła najpierw dodatki do kluczy, torebek, później pojawiły się na elementach garderoby(np. swetry). Z tego powodu w sezonie zimowym pojawiły się czapki z pomponami dla kobiet, które chcą podążać za modą. Pompony są widoczne z daleka, co sprawia, że warto dobrać czapkę z futrzanym pomponem pod wybraną stylizację. Duży wybór pozwala na bezproblemowe wybranie wariantu odpowiadającego indywidualnym upodobaniom. Czapki z futrzanym pomponem są oferowane zarówno naturalnych futer jak i materiałów ekologicznych.

Jak nosić czapkę z pomponem?

Czapka z pomponem nie kojarzy się tylko ze sportową stylizacją, lecz obecnie jest wykorzystywana też do casualowego zestawu(jak np. oversizowy płaszcz lub futrzana kurtka z odpowiednio dobranym szalikiem i obuwiem). Sportowy wygląd to przede wszystkim puchowa odzież wierzchnia, a do czapki z futrzanym pomponem idealnie będzie pasować kurtka z futrzanym obszyciem, pod którą wystarczy założyć dres lub bluzę  w połączeniu z dopasowanymi jeansami. W przypadku obuwia można wybierać między:

  • ocieplanymi sneakersami,
  • wysokimi trampkami,
  • śniegowcami.

Chcąc uzyskać casualowy wygląd wystarczy założyć do czapki z futrzanym pomponem długą parkę, zamszowe śniegowce oraz przetarte jeansy. Czapka z pomponem może być też noszona do eleganckich rzeczy, gdyż wystarczy zestawić ją z odpowiednimi elementami garderoby(długi płaszcz, botki na koturnie i inne dodatki). Czapka z pomponem potrafi odmienić każdą stylizację i jest uniwersalnym dodatkiem, z którego może skorzystać każdy. Stylizacja z pomponem nabiera charakteru nonszalanckiego i interesującego otoczenie. Każdy wygląda dobrze w czapce z pomponem.