Najlepszy sposób na dobór biustonosza do figury

Wszyscy wiemy, że noszenie biustonosza jest najważniejszą częścią kobiecej garderoby, ale jaki typ biustonosza powinnyśmy nosić w zależności od kształtu naszego ciała? I jak dobrać biustonosz do naszego typu ciała?

Typy biustonoszy dzielą się na dwie główne kategorie: biustonosze usztywniane i bez usztywnienia. Ogólnie rzecz biorąc, biustonosze dzielą się na te z fiszbinami i te bez fiszbin. Biustonosz usztywniany jest bardziej popularny wśród starszych kobiet, ponieważ uważają one, że nadaje im lepszy kształt i postawę. Natomiast biustonosz bez fiszbin jest bardziej popularny wśród młodszych kobiet, ponieważ czują się one komfortowo nosząc ten typ biustonosza.

Jak dobrać biustonosz do kształtu ciała?

Jeśli masz duży biust, powinnaś wybrać biustonosz usztywniany. Jest to spowodowane tym, że usztywnienie zapobiega obwisaniu biustu i nadaje mu lepszy kształt.

Jeżeli jednak masz mały biust i obawiasz się, że będzie on obwisły, wybierz biustonosz bez podszewki.

Jeśli masz średni rozmiar biustu, możesz wybrać biustonosz bez podszewki, ponieważ będzie on dobrze dopasowany.

Wnioski:

Jak widać, biustonosze dzielą się na dwa rodzaje: usztywniane i bez podszewki. Jeśli masz duży biust i chcesz uzyskać lepszy kształt, musisz wybrać biustonosz usztywniany. Jeśli masz mały biust i nie chcesz, by był obwisły, wybierz biustonosz bez podszewki. Tak więc, jeśli masz określony typ ciała, musisz odpowiednio dobrać biustonosz.