Jak nosić koszulę jeansową z falbankami?

Ubrania z falbankami pokochali nie tylko projektanci, ale też kobiety na całym świecie. Popularność falbany zawdzięczają temu, że kojarzone są z kobiecością, zmysłowością oraz romantyzmem. Falbanki zdobią takie elementy garderoby jak sukienki, koszule, spodnie, spódnice czy nawet okrycia wierzchnie. Dlatego niż sobie powinna zdziwić koszula jeansowa z falbankami. Koszula z falbankami łączy w sobie najświeższe trendy oraz ponadczasową elegancję.

Gdzie powinna znajdować się falbanka na koszuli?

Falbanki pojawiają się w większości kolekcji i łatwo znaleźć modele koszul z falbankami, które mogą znajdować się:

  • na wysokości biustu(w poprzek albo w formie szpicu);
  • na rękawach(falbanki mogą być ułożone w różny sposób);
  • na dole(tworzy coś w rodzaju baskinki).

Falbanki mogą być układane w rozmaity sposób, a do tego mogą być pojedyncze lub podwójne.

Kto może bez obaw nosić koszulę z falbankami?

Kobiety powinny być świadome faktu, że falbanki na ubraniu mogą modelować sylwetkę. Z tego powodu modele koszul z falbankami może nosić każda kobieta, a wystarczy tylko wybrać odpowiedni dla siebie model. W przypadku małych piersi wystarczy zdecydować się na model, gdzie falbanki znajdują się na wysokości biustu. Panie posiadające szerokie ramiona powinny unikać koszul z falbankami na ramionach(lepiej jest wybrać model z falbankami na końcach rękawów). Dla zaznaczenia talii warto wybrać koszulę z falbanką w postaci baskinki.

Jak powinna być noszona koszula jeansowa z falbankami?

Zwykle koszula z falbankami jest mocno rozbudowana i sprawia wrażenie masywnej, przez co może optycznie powiększyć górę sylwetki. Z tego powodu należy koszulę z falbankami zestawiać z dopasowanym dołem sylwetki(np. jeansy typu rurki czy z ołówkowa spódnica). Zaleca się nie zakładać nic na wierzch, gdyż wtedy koszula straci swój urok. Dlatego też koszule z falbanami są propozycją przede wszystkim na wiosnę i lato. Koszula z falbankami jest idealna, na co dzień, jak i na imprezę. Modną i kobiecą stylizacją będzie koszula z falbankami oraz spódnica lub z wysokim stanem. Falbanki na ubraniach dają dynamiczny efekt, gdyż podrygują przy każdym kroku i lekko powiewają. To najbardziej kobiecy element garderoby. Koszula z falbanką potrafi zastąpić nawet biżuterię. Jednak osoby chcące się wyróżniać mogą zdecydować się na odważne połączenie koszuli z falbankami z kolorową biżuterią lub plecioną torebką.

Czy ubrania z falbanami pogrubiają?

Tylko niektóre ubrania z falbanami mogą pogrubiać i są to głównie elementy garderoby wykonane ze sztywnych materiałów w duże wzory, gdyż wyglądają masywnie. Takiego efektu nie dadzą szyfonowe falbanki.